Aitab tuule tallamisest

Miks on nii raske alustada? Mugavustsoon embab meid kui võrgutav merineitsi ja alalhoiuinstinkt hoiatab võimalike ründavate metsloomade eest. Kogu võitlustander on meie peas, kahe kõrva vahel. Hirmud, varasemad läbikukkumised, kogemuste puudumine – kõik need on takistused, mis ei lase astuda esimest sammu. Lähemale oma unistustele, õnnestunud projektile, kvaliteetsematele suhetele jne.

Rännakute algus

Tundsin ühtaegu kergendust ja suurt pelgu, kui 22 aastat tagasi kahekümneaastasena esimest korda elus oma mugavustsoonist välja astusin ning sünnilinnast Delhist rännuteele asusin – mul polnud aimugi, kuhu ja kui kauaks ma lähen ja kas üldse naasengi senise elu, linna ja oma sünnipere juurde.

Mis on emotsioonide kütus?

Emotsioonid teevadki meist inimese. Aga nad ka määravad meie reaalsuse – selle, kuidas me elu näeme ja end tunneme. Kuidas tunda end ebakindlust tekitavate muutuste tuultes paremini, kuidas saada emotsioonide ohjad rohkem endi kätte?

Otsused, mis toovad rahulolu

Kuidas lähenetakse otsuste langetamise teemale eri kultuurides ja elufilosoofates? Paistab, et nii iidsetest idamaade õpetustest kui ka tänapäeva lääne juhtimisraamatutest jookseb läbi üks ja sama niit: situatsioon, milles oled praegu, on sinu minevikus tehtud otsuste summa.

Meest sõnast?

Minu sees on tõeliselt rahutu hing ja seetõttu pean pidevalt teel olema, nii olen liikunud korraga väga erinevatesse suundadesse ja avastanud üht-teist nii elu kui meeste kohta.

10 asja, mida teha oma laste jaoks

Sügis on aeg, mil peredes keerleb paljugi laste ümber - mida süüa, mida selga, kes viib, kes toob, kuhu huviringi, millisesse trenni, kuidas lapsed omavahel läbi saavad, kas kõik on õpitud... Mis on need kümme kõige olulisemat asja, mida oma laste jaoks teha?

Miks laseme räsida oma enesehinnangut?

Igal ajastul on oma iluideaalid ja öeldakse, et läbi aegade vastab nendele igal ajastul umbes 5% naistest. Aga kõik me ülejäänud! Meie tahame ka õnnelikud olla ja seda ilma oma keha kurnamata, arutuid kulutusi tegemata ja mürgiseid tooteid kasutamata. Kas on üldse tänapäeval võimalik niimoodi läbi saada? Miks meil üldse tuleb mõttesse soovida olla kellegi “moodi”?

Jooksmise kuldreeglid

Mis oleks lihtne ja kättesaadav tegevus ning annaks samas mõnusa füüsilise koormuse ja tugevdaks tervist? Jooksmine! Kohtusin Taivo Püiga, kes on Jooksupartneris personaalne juhendaja. Kuidas alustada, millele tähelepanu pöörata ja mida vältida?