All in Kodu

Talvehaku varahommikul

Talv tõotab mulle, et saan seada sammud huntide radadele, teen seda suvel ja sügisel ja kevadelgi, aga talvel saan seada suusa- või saapaninad õigesse suunda ning mu koer oma nina nii täpselt nende jälgedesse.

5 sammu intuitiivse toitumiseni

Intuitiivne toitumine on vaba reeglitest ja piirangutest ning on igal inimesel erinev. Intuitiivse toitumise eesmärk ei ole täiuslikkus ega järjekordne “programm”, mida hambad ristis järgida, vaid pigem individuaalsus, loomulikkus ja heaolu saavutamine nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil.

10 asja, mida teha oma laste jaoks

Sügis on aeg, mil peredes keerleb paljugi laste ümber - mida süüa, mida selga, kes viib, kes toob, kuhu huviringi, millisesse trenni, kuidas lapsed omavahel läbi saavad, kas kõik on õpitud... Mis on need kümme kõige olulisemat asja, mida oma laste jaoks teha?

Kuidas jääda suhtes iseendaks?

„Olen ennast ära kaotanud, ma ei tunne enam elust rõõmu ega tea, kes ma olen või mida tahan. Olen oma elu viimased aastad pühendanud lastele, mehele, kodule, tööle. Ma ei tea, miks, aga ma pole sisimas rahul ega õnnelik. Abikaasa ei kurda, kuigi näen, et temagi pole õnnelik, aga tema arvates probleemi pole. Lahutada ma ei taha, sest tegelikult pole midagi ka väga halvasti, lastest oleks kahju ja kodu on kodu.” Sarnaseid lugusid kuulen oma teraapiakabinetis üsnagi tihti. Miks see juhtub ja mida ette võtta?

Akudrell ja kriidivärv

Minu selle kuu kaks leidu, mis annavad võimaluse olla natuke võlur, on elevandiluuvalge kriidivärv ja pesuehtne akudrell. Mõlemiga tegime proovi koos lapsega ja kõik õnnestus suurepäraselt!

Selitatud või ehk ghee

Ghee on üks baastoiduaineid India ja ajurveeda köögis ning parimaid rasvu praadimiseks. Hea immuunsusele ja seedimisele ning mis peamine - lihtne valmistada ja universaalne kasutada!

Läheduse võluvägi

Lähedus võib olla midagi sellist, kui saad olla aus kogu hingest ja alasti täisvalguses ilma, et sulle haiget tehtaks. See on pai ja lahke pilk, on sõna ja hoolivus, mida me...