All in Ilu

4 soovitust riietumiseks lapseootuse ajal

Paljudes traditsioonilistes kultuurides on rasedus uhkuseasi ja seda näidatakse meeleldi ning rõhutatakse ka riietuses. Mõnedes kultuurides aga hoopis varjatakse telgikujuliste riiete alla – see võib olla nii häbelikkusest kui ka mugavuse ja tuulutuse pärast. Millist riietust soovitatakse joogalikust vaatenurgast?

Põhilised eeterlikud õlid minu päevas

Minu päev algab ja lõpeb lõhnadega. Kui ma hakkasin sügisel kuulama taskuhäälinguid eeterlikest õlidest, tundus mulle üllatav kuulda, et neid saab kasutada kõigeks. Kuidas kõigeks? Nüüd olen läbi oma kogemuse jõudnud sama arusaamani (kuigi palju on veel avastada). Mul on kohvritäis eeterlikke õlisid ja mõned raamatud ja juba hulk kogemusi. Milline näeb välja minu lõhnav päev?

16 põhjust tegeleda joogaga

Paljud alustajad võtavad joogat kui lihtsat trenni ja saavad innustust jätkata oma paranevast enesetundest. Kui aga võtta joogat kui enesearengu teed, siis on see pikk töö iseendaga. Mida see annab? See oleneb sellest, kust sa alustad, milliseid tehnikaid ja millise intensiivsusega kasutad, ja kuhu tahad jõuda.

5 sammu intuitiivse toitumiseni

Intuitiivne toitumine on vaba reeglitest ja piirangutest ning on igal inimesel erinev. Intuitiivse toitumise eesmärk ei ole täiuslikkus ega järjekordne “programm”, mida hambad ristis järgida, vaid pigem individuaalsus, loomulikkus ja heaolu saavutamine nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil.

Miks laseme räsida oma enesehinnangut?

Igal ajastul on oma iluideaalid ja öeldakse, et läbi aegade vastab nendele igal ajastul umbes 5% naistest. Aga kõik me ülejäänud! Meie tahame ka õnnelikud olla ja seda ilma oma keha kurnamata, arutuid kulutusi tegemata ja mürgiseid tooteid kasutamata. Kas on üldse tänapäeval võimalik niimoodi läbi saada? Miks meil üldse tuleb mõttesse soovida olla kellegi “moodi”?

Naiste kiituseks

Olen alles hiljuti hakanud mõistma, et Naise keha, meel ja hing on erilised. Naisi peetakse joogafilosoofias meestest kordades tugevamateks. Mitte ilmtingimata...

Küpsuse kiituseks

Võib-olla on küpsus kaotanud tähendust ja seeläbi ka väärtust – maailmas, kus looduse annid ei valmi mitte ainult suvel ja sügisel, vaid aasta läbi...