Kulgemised Joogafestivalil

Iga Joogafestivali valmistame ette umbes aasta või pisut enam. Kavas oli seekord 40 sündmust kahe päevaga. Seekordsel, järjekorras juba seitsmendal festivalil saime tunda suve tõelist leitsakut ja näpuotsaga sooja vihma raskeid tilku, tantsisime end võhmale, joogatasime painduvaks, nautisime suvist õhkkonda, südamlikku seltskonda ja häid maitseid. Peakorraldajana on mul alati südames soov, et kõik sujuks ja ma võin öelda, et seekord sujuski eriti mõnusalt. Ja sisukalt ka.

Mida arvata gluteenist?

Gluteen on valk, mida leidub nisus, kamutis, speltas, rukkis, odras ja kaeras. Kaer võib olla gluteenivaba, kui on kasvatatud isoleeritult gluteeni sisaldavatest teraviljadest. Mida arvata gluteenist, kirjutab integratiivne toitumisterapeut Marika Blossfeldt.

Suvine lihtne gazpacho supp

Kunagi mulle tundus, et moosi saab teha ainult valge suhkruga, gazpachot ainult saia ja jääkuubikutega ja seeni marineerida ainult äädikaga. Aga kuidas oleks moos roosuhkruga? Gazpacho ilma saiata ja jääta? Marineeritud seened õunaäädikaga? Katsetasin ja sain teada, et loomulikult on võimalik asendada ebatervislikumad koostisosad retseptis tervislikumatega.

AromaTouch massaaž

Kui soovid, siis selles ilusas toas teen sulle massaaži :)

AromaTouch massaaž on pehme ja õrn, mille mõju võimendavad puhtad looduslikud terapeutilised eeterlikud õlid. See massaaž on nagu keha silitamine eeterlike õlidega, mida saab nautida ka lõhnameele kaudu. Ja mis peamine - neil on palju häid mõjusid!

3 päevaga ettevõtlusvabaduseni

Ettevõtjaks olemine on üks rahuldustpakkuvamaid teid. Minu arvates. Aga tean omast kogemusest, et kui selle ettevõtmise toimimine pole nutikalt üles ehitatud, võib ennast totaalselt ära kurnata. Kuidas saaks asja parandada?

5 väljendit, mida mitte öelda oma lastele

Siin on 5 väljendit, mida oma lastele mitte öelda. Miks? Säästmaks nende enesehinnangut, usaldust elu ja iseenda vastu. Kuigi need on meil justkui veres, sest meile öeldi nii ja enne meid öeldigi lastele nii. Aga praegu on teadlikkuse ajastu: tahame võtta minevikust parima ja luua paremat tulevikku.

Teadlik hingamine

Kuigi maailmas on palju hingamiseksperte, eristub Brulé neist tänu oma kogemuspagasile. USA hingamisguru Dan Brulé, kes on tänaseks õpetanud teadlikku, vabastavat ja energeetilist hingamist enam kui 125 000 inimesele 60 riigis. Mis on teadliku hingamise mõte ja millised on lihtsad hingamisharjutused kodus praktiseerimiseks?

Linnaperena maale elama!

Istun lastetoa põrandal, aken avali.

Tunnen, et hing on kinni,

ja siis ta tuleb – tuuleiil – tuletamaks meelde,

et hingata on vaja,

hingata on vaja!

0n 26. veebruar 2018, minu mees Raido on just saatnud mulle e-maili, mille pealkirjaks on "Lähme maale elama". Vastasin tol samal päeval: "Väga äge oleks".