Intuitsiooni salakeel

Intuitsiooni salakeel

Ma usun, et intuitsioon on üks meie loomulikke võimeid ja peatun iga päev mitu korda, et püüda märgata, mida mu sisetunne tegelikult ütleb. Vahel ütleb ta, et laps ärkab kohe ja parem pikuta need paar minutit veel, enne kui temaga vaja tegeleda. Vahel ta ütleb linna minekuks kotti pakkides, et võta lapsele veel üks mähe kaasa. Vahel ta meenutab mulle, et täna peaksin saatma ära aruande või helistama sõbrannale. Mõnikord saan ma sõbrannalt vastuse, et ta just täna mõtles minuga kohtumise peale. Mõnikord ongi seda varumähet vaja ja aruande jaoks on olnud just viimane aeg. Ja lapse ärkamine paar minutit pärast seda, kui ma arvan, et ta kohe-kohe ärkab, on tegelikult garanteeritud. Lisaks nendele juhtudele on mul olnud vähemalt üks kummaline tõend oma elust, et intuitsioon on olemas. Ja et see töötab. Lugu ise oli selline. Astusin kodust õuetrepile. Täiskuu valgustas jalgrada mu ees ja paistis läbi hilissügisese puuvõra otse mu peale. Minu seest käis äkki läbi elevuse ja ärevuse jutt. Ja ma teadsin, mida see tähendab: järgmise täiskuu päeval, seega nelja nädala pärast, sünnib meie laps. Ma sünnitan. Tajusin, et see on kuidagi nii oodatud, aga samas ka kuidagi järsku ootamatult lähedal. Nii reaalne. Seotud suure teadmatusega ja seepärast natuke ärevust tekitav. Ja samas naersin omaette, sest ma ei uskunud lõpuni, et võin seda tõepoolest ette teada.

Ja täpselt nii see läkski – tund pärast järgmise astronoomilise täiskuu hetke oli meie laps minu rinnal. Olin seda hiljem teada saades mõneti hämmingus, kuigi samal ajal tundus see tegelikult väga loomulik ja loogiline.

Intuitsioon on üks väga põnevaid inimvõimeid ja ma tahaksin sellele veel lähemale saada, seda veel selgemalt kuulda ning kuulda võtta. Sest selle ühe ülalkirjeldatud suure intuitsioonikogemuse kõrval on olnud sadu olukordi, kus ma olen väga soovinud ära tunda, mida mu intuitsioon ütleb, aga ma pole seda siiski kuulnud.

Öeldakse, et naistel on tugevam intuitsioon, sest meie peame vastutamalisaks endile ka oma laste eest.Inimestena polegi meil muud kaitset ebaõnneeest kui oma intuitsiooni järgimine. Intuitsioon tundub seega olevat elutähtis kuues meel ja nii sageli on ta meil tänapäeva elurütmis mattunud hoopis teiste sisemiste häälte, hoiatuste, hinnangute, keeldude ja hoiakute alla. Temast oleks nii palju abi, kui me vaid teda kuulata oskaksime!

Foto: Julia-Maria Linna

Õnnega koos

Õnnega koos

Kreeka naiste ilu saladus

Kreeka naiste ilu saladus