Võlu endale eriline aasta lõpp ja algus

Võlu endale eriline aasta lõpp ja algus

Kaduaeg on sobilik igasugusteks tõrjemaagilisteks toiminguteks. Kõige lihtsam neist on koristamine – ja toad püsivad kauem puhtad. Koristamise ja energiate liigutamisega pidavat kaduma ka ihuhädad ja närilised-putukad majapidamisest.

Pahedest või halbadest harjumustest loobumisega alustamiseks on just kaduneljapäev väga hästi sobiv. Ka ebameedivate olukordade ja suhete lõpetamiseks sobib kaduneljapäev hästi. Lõpule saab paremini punkt pandud. Olulisi majanduslikke otsuseid ja uusi suuri plaane ja kokkuleppeid sel ajal ei tehta.

Kõik need tegevused sobivad väga hästi ka aasta lõppu, tähistamaks sümboolselt millegi lõppu ja millegi algust.

·      Kogu kokku asjad, mida sa ei kasuta ega vaja ja vii need silma alt ära või otse uuskasutuskeskusse või pildista üles veebis müümiseks või tasuta asjade saidile riputamiseks.

·      Tuuluta toad

·      Lisa 1 sl meresoola ämbritäie vee kohta ja pese puhtaks põrandad (ja seinad)

·      Piserda õhku eeterlike õlidega lõhnastatud vett. Veele võib lisada natuke alkoholi, see aitab eeterlikul õlil veega seguneda.

·      Põleta küünlaid

·      Pese ennast mõnusa duši all ja saada mõttes kogu vana aasta raskused kanalisatsioonitorusse.

Miks mitte kirjutada oma möödunud aastale kirjad

·      Kõige kohta, mille eest sa tänulik oled ja mida sa veel soovid kogeda

·      Kõige kohta, mis oli sulle õpetuseks

·      Kõige kohta, millest soovid vabaneda, sellest välja kasvada, sellest eemalduda. See kiri põleta ära, teised võid põletada või alles jätta.

Järgmisena valmista ette hunnik ajakirju, liimipulk, käärid ja kleepimiseks paksem paber – tee endale noorkuu ajal visioonitahvel oma unistuste aastast. Mõnus teraapiline ja visuaalne unistamise viis. Kinnita oma visioonitahvel nähtavale kohale ja pane end valmis – nendel unistustel on kombeks täide minna! 

Palun anna meile hoogu!

Palun anna meile hoogu!

See salapärane hurm

See salapärane hurm