Telli uus ajakiri Hingele Pai kodumaalt oma välismaa koju

 

Telli nüüd!

Värske kevadnumber ilmub 1. märtsil 2019!

Piilu Hingele Pai 2017 a suvenumbrisse siit: 

 
 

Telli Hingele Pai oma koju:

  • 4 mahukat ajakirja aastas

  • 132 lk kvaliteetset sisu (100% reklaamivaba)

  • inspireeriv & praktiline

  • Aastatellimus välismaale 61€ (4 numbrit aastast 33€ + 7€ saatmiskulu iga numbri kohta).

  • Üksik number 17€ (10€ + 7€ saatmiskulu).

 

Sisu, mis on põimunud päris eluga:

  • Tutvustame ühe Eesti tuntud muusikaarmastaja lemmikpalasid, mida saavad ka lugejad oma kodus Spotify vahendusel kuulata.

  • Iga kord lisame ajakirjale meisterdamismeditatsiooni – origami, värvimismeditatsioonilehe vms, mis rahustab närvisüsteemi, äratab loovuse ja pakub rõõmu millegi ise valmistamisest, mis poleks elektrooniline.

  • Soovitame väärt sündmusi ja ehedaid tooteid (sõltumatult) – see aitab sul oma kallist aega kokku hoida.

  • Lisaks tuntud inimesele tutvustame inspireerivaid inimesi: ettevõtjaid, huvitavaid persoone, kunstnikke jt.

  • Palju praktilisi ja inspireerivaid lugusid ning nippe igapäevaelust ja selle rikastamiseks!

 

Hingele Pai on uus teadliku elustiili ajakiri. See on sündinud igatsusest loomulikku, lihtsat ja jätkusuutlikku eluviisi väärtustava ajakirja järele – Hingele Pai põhineb müravabadusel ja rahutundel, et tuua ellu positiivset sõnumit, hingekosutust ja rõõmu ehedast elust. Seetõttu on Hingele Pai ka 100% reklaamivaba. Ja nüüd on võimalik seda tellida ka välismaale (tellimisvormi leiad altpoolt)!

Milleks Hingele Pai?

Teadlikult tehtud valikud juhivad rohkem rahulolu pakkuva eluni. Kuidas kujundada oma elu teadlikult, teha paremaid otsuseid oma igapäevaelus ning tunda elust rohkem rõõmu juba täna – sellest Hingele Pais kirjutamegi.

Idee taga oleme kahekesi – Merit Raju ja Marju Randmer-Nellis. Loome ajakirja koos oma lemmikautoritega, aga ilma ülemusteta, investoriteta, fotopangata, kontorita, reklaamita. Sõltumatult.

Soovime näidata Hingele Pais ehedat elu, päris inimesi, nende elusid koos kõikide uperpallidega ja samas ka õpetlike lugudena. Sellistena, mis on meile kõigile järele tehtavad, lihtsalt väheke oma harjumusi korrigeerides selliselt, et oleksime eluga tõesti jätkusuutlikult (oluliselt) rohkem rahul. Usume, et see kõik ON võimalik!

Tellides Hingele Pai oma postkasti, toetad loomulike ja jätkusuutlike väärtuste levikut ning meie natukene hullumeelselt ettevõtmist maksimaalsel viisil – nii saame koos maailma kildhaaval paremaks paigaks paitada.

Ajakiri alustas ilmumist 1. märtsil 2017 ning ilmub  mahuka väljaandena 132 leheküljel igal aastaajal ehk 4 korda aastas – et teie jõuaksite mõnusas tempos lugeda ja meie süvitsi teha. 

Merit ja Marju


Telli Hingele Pai oma välismaa koju siit!
 

Tellimiseks täida allolev vorm oma andmete ja postiaadressiga ning saadame sulle arve tasumiseks meili peale ning õige pea potsatabki värske Hingele Pai sinu postkasti!

Üksiku numbri tellimine välismaale – 17€. 
Aastatellimus (4 numbrit) -
61€ ehk 33€ + saatmiskulu 7€ iga ajakirja kohta.

Nimi *
Nimi
Postiaadress *
Postiaadress